Čo je farba Chalk paint™ ? Je naozaj iná, a prečo ?

Som rád, že sa pýtate na informácie o farbe. Áno, dizajnérska, dekoratívna farba Chalk Paint® je skutočne ako žiadna iná farba! Poskytuje slobodu a flexibilitu pri tvorivom maľovaní bez náročných prípravných prác.  Tvorivá zábava maľovaním farbou je taká jednoduchá, že to zvládne každý.

Šetríte čas aj peniaze.
Maľujete hneď bez toho, aby ste robili namáhavú, zdĺhavú prácu ( odstraňovanie pôvodného náteru, brúsenie, opaľovanie, podkladové farbenie .. ). Väčšinou postačuje jeden náter. Výdatnosť 1 litra je 13 mv závislosti od použitej dekoračnej techniky.

Chalk paint™ dekoratívne farby sú jedinečné farby určené  na maľovanie nábytku, ale môžu sa používať aj na maľovanie stien, podláh, kožených či textilných poťahov, kovových alebo plastových doplnkov. Farby sú krásne, paleta farieb Annie Sloan sa skladá z 42 odtieňov. Annie sa pri ich tvorbe a výbere inšpirovala rôznymi historickými obdobiami v ktorých sa používali, ale aj miestami a regiónmi pre ktoré sú typické.

Farba Chalk Paint® je farba určená predovšetkým na natieranie nábytku, priľne takmer na akýkoľvek povrch, vo väčšine prípadov bez predchádzajúceho zdĺhavého brúsenia. Je bezpečná pre vás aj životné prostredie. Farba je vodou riediteľná, je vyrobená na báze prírodných pigmentov netoxická a ekologická. Farby Chalk Paint neobsahujú takmer žiadne prchavé látky VOC ( škodlivé prchavé látky ) preto je takmer bez zápachu.
Môžete ich medzi sebou vzájomne miešať pretože neobsahujú skoro žiadny čierny pigment. Vzniká tak množstvo ďalších zaujímavých odtieňov. Odtiene môžete zjemniť pridaním bielej, stmaviť pridaním komplementárnej farby.
Farby sú vhodné pre použitie do interiérov, vrátane detských izieb. Po jej nanesení má povrch zamatový kriedový vzhľad, podľa ktorého  dostala aj názov Chalk Paint. Ďalej sa náter fixuje nanesením vosku Chalk Paint®, alebo laku od Annie Sloan.


kúpiť farbu KLIKNI TU