“ Naučte sa maľovať nábytok za 4 hodiny, aj keď ste štetec ešte v ruke nikdy nedržali “

 

 • počas 4 - 5 hodín vás krok za krokom naučíme základy maľovania kriedovou farbou Annie Sloan
 • na konci kurzu budete vedieť sami maľovať a vytvárať svoje jedinečné bývanie
 • odhalíme vám, ako si pomôcť pri výbere farieb
 • budete môcť vyskúšať akúkoľvek farbu zo základnej palety 36 farieb Annie Sloan
 • všetko si hneď odskúšate na cvičnej doske, ktorá Vám ostane
 • aj pre úplných začiatočníkov
 • garancia príjemného rodinného prostredia, tvorivé odreagovanie

Odporúčame workshop pre začiatočníkov a pre tých ktorí chcú spoznať maľovanie s kriedovou farbou Annie sloan

základné techniky

ostatné kurzy

 • pokročilé techniky
 • redizajn nábytku
 • maľovaný stolček
 • maľované misky

Nemáte čo stratiť

 • Rozhodnite sa, že to skúsite na kurze a urobte prvý krok. Investuje do kurzu, investujte do seba do svojho tvorivého bývania.
 • Schopnosť maľovať nábytok či bytové doplnky, ktoré očaria nielen vašu rodinu, ale aj priateľov vám ostane prakticky “navždy.” Bývanie ktoré vytvoríte, nábytok či ostatné doplnky ktoré namaľujete budú tešiť celú vašu rodinu a očaria všetkých priateľov.

 

100 % garancia.

Ak  prídete na workshop  a zistíte, že vám to nič nedalo, neprinieslo žiadny úžitok, tak vám vrátime všetky vaše peniaze do posledného centu.
Stačí len, že prídete za nami alebo napíšete email a my vám do 30 dní od skončenia kurzu bez akýchkoľvek zbytočných otázok vrátime celú vašu investíciu do kurzu.

Nič neriskujete , celé riziko je na nás.

Aká by bola investícia do nového bývania, koľko námahy, zháňania a času vám to zaberie?
A stále tomu niečo chýba? Váš dotyk, vaša energia.
Je cítiť tú jedinečnosť, originalitu? Proste je to vaše dielo.

 

Nebude to len bývanie, bude to váš domov.

Rozhodli ste sa teda, že to s nami skúsite?
Chcete vedieť, ako jednoducho a ľahko maľovať nábytok , vytvárať bývanie podľa svojich predstáv ?
Chcete sa odreagovať, len tak si oddýchnuť a popri tom sa naučiť maľovať kriedovou farbou?

Pre koho je workshop maľovania farbou Annie Sloan?

Workshop je určený pre všetkých, ktorím  záleží na prostredí v ktorom trávia svoj voľný čas.

Tento workshop je určený pre tých, ktorí chcú vniesť do svojho bývania svoju osobnosť, tvorivo sa prejaviť ( bez ohľadu na to či ste skúsený aranžér, alebo ste ešte nič nenafarbili, či už máte komletne zariadenú domácnosť, alebo sa chystáte na jej vybavenie.

Tento workshop je určený pre všetkých bez ohľadu na štýl bývania, bez ohľadu či máte moderný nábytok, alebo máte nádherné kúsky po babičke a chcete ich zachrániť či vdýchnuť im nový život.

Tento workshop je pre vás, ak chcete ušetriť čas, vyhúť sa nezdarom a finančným stratám pri pokusoch s maľovaním.

Tento workshop je pre vás, ak cítite potrebu tvoriť a nenašli ste odvahu, máte obavu že to nezvládnete, alebo sa neviete rozhodnúť či je vhodné investovať peniaze do nákupu týchto kvalitných farieb, štetcov.

Tento workshop je pre vás, lebo chcete vytvoriť jedinečné bývanie vo svojom štýle, vo svojich farbách. Teší vás pozornosť, pochvala priateľov.

Tento workshop je pre vás, ak chcete  zladiť svoje bývanie, interiér premaľovať drevo, texti, keramiku, sko, tehlu, podlahu, kovové doplnky, steny a tak dať dať svojej domácnosti jedinečný vzhľad a nechcete míňať desiatky, stovky eur nákupom stále nových nábytkov a dekoračných doplnkov v obchodoch alebo platiť dizajnéra.

Tento workshop je určený aj pre tých ktorí chcú mať štýlovú chalupu.

 Ak ste sa našli v tejto skupine, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte vaše miesto na workshope.

Ku farbám Annie Sloan som sa dostala tak trochu okľukou. Moja kuchyňa je už v stave na výmenu. Niekoľko desiatok rokov stará, kúpili sme ju spolu s domom. Bez lesku, živej farby, nemoderná... Naozaj vymeniť? Toho dreva mi bolo ľúto. Tak som sa rozhodla renovovať. Šla som hľadať, veď pán Google vie všetko. A našla. Najlepšie recnzie- farby Annie Sloan. A bolo. Idem do toho, odkazy na stránku, návšteva obchodíku Jarky v Dolnom Kubíne, otázky, odpovede a termín kurzu bol na svete. Veľmi som sa naň tešila. Dala som si ho ako narodeninový darček! V ten deň som sa nemohla dočkať, aj som prišla skôr. Že hneď štetec do ruky a maľovať. No nie, najprv sme sa porozprávali, trošku teórie a- už to nebolo moje hŕ. Prvý ťah štetcom bol neistý. Ale hneď sa to rozplynulo, bola som nadšená, ako ľahko to ide. Akoby ma farba počúvala. Vyskúšala som si všelijaké techniky, výsledok bol prekvapivý- krásne krásne krásne! Už som sa videla, ako maľujem svoju linku! A ktoviečo využijem pri tom, pôvodne som chcela jednofarebne, teraz rozmýšľam nad rôznymi kombináciami. Chcem sa veľmi pekne poďakovať Jarke a Petrovi za ich ústretovosť a atmosféru, v ktorej sa kurzy uskutočňujú. Na začiatku sme si hneď potykali, a to pre mňa veľa znamenalo. Už sa teším na ďalšie stretnutie, čaká ma nákup farieb a všetkého k tomu. A v júni sa budem môcť- dúfam- pochváliť svojím novým dielom.

Zuzka Vargová

... našla som informáciu, že organizujú zaujímavé kreatívne kurzy a workshopy. Neváhala som ani chvíľku a hneď som zavolala na telefónne číslo, ktoré tam bolo uvedené. Bola som veľmi milo prekvapená, že mi vyšli v ústrety a kurz som mohla absolvovať do týždňa. V príjemnom prostredí ma čakali milé osôbky Jarka a Peter, ktorý si so mnou hneď potykali a mohol náš workshop začať. Peter mi všetko vysvetlil o čom sú zázračné farby Annie Sloan a naučil ma s nimi maľovať. Po skončení kurzu som si domov odniesla svoju namaľovanú dosku a tašku rôznych farieb a štetcov, ktoré som si u nich zakúpila. Už cestou domov som rozmýšľala do čoho sa ja hneď pustím, čo všetko budem týmito farbami maľovať. Moje prvé pokusy boli naozaj vydarené : premaľovala som starú stoličku, drevenú krabičku, šperkovnicu, veľkú komódu.... Bola som so svojim výsledkom spokojná nielen ja ale aj moja rodina . Plánov mám naozaj veľa, čo sa týka tvorenia a ďalšieho maľovania, je to pre mňa čas relaxu a oddych. Už len ten čas si nájsť. Plánujem určite absolvovať ešte ich ďalšie kurzy, aby som sa naučila ďalšie techniky. Vrelo odporúčam každému, koho zaujíma kreativne tvorenie, maľovanie, prefarbovalie, prerábky.... Ako darček určite vhodné zakúpenie workshopu, farieb Annie Sloan, štetcov, šablón..... Ďakujem, že som Vás spoznala Jarka a Peter.

Erika Čajková

Bez váhania som využila ponuku absolvovať kurz. Mala som možnosť pod odborným dohľadom vyskúšať, ako sa s farbami a voskami pracuje. Všetko som sa naučila na cvičnej doske. Kurz dotvárala priateľská, ba až rodinná atmosféra. Pracovalo sa mi príjemne a s výsledkom som bola nadmieru spokojná. Kurz, ktorý som absolvovala, ma posunul o "level vyššie". Zostáva mi len vyjadriť veľkú vďaku Jarke a Petrovi za úžasné chvíle prežité počas kurzu v ich útulnej dielničke. Ostávam s pozdravom a prianím všetkého dobrého

Evka Smolková

Na kurze bola skvelá domáca pohodová atmosféra. Jarka a Peťo sú veľmi empatickí, pozitívni, kreatívni a v oblasti veľmi skúsení ľudia. O mojej spokojnosti hovorí aj to, že kurz som u nich absolvovala hneď dvakrát, základný a pokročilý. Doma sa mi potom už pracovalo veľmi dobre. Akurát mám jediný problém, neviem, aký odtieň farby si mám na aký nábytok vybrať.S farbou sa pracuje super.Premaľovala som veľkú starožitnú komodu v obývačke, stoličku a dokonca aj košík. V pláne mám toho ešte veľa. Prvý na rade je v pláne starý drevený klavír z môjho detstva. Ďakujem Jarke a Peťovi za profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup.

Ľubka Ďaďová

Ahojte, Na kurz som sa rozhodla ísť na podnet mojej priateľky. S farbami Annie Sloan som dovtedy nemala žiadne skúsenosti, a preto som nemala ani žiadne veľké očakávania. Možnosti, ktoré tieto kriedové farby ponúkajú, ma nadchli. Na kurze sme si mohli vyskúšať niekoľko základných postupov a v druhej časti sme videli aj rôzne pokročilé techniky. Už na samotnom kurze mi hlavou bežali nápady, čo všetko by som potrebovala vylepšiť a ako mi v tom kriedové farby Annie Sloan budú užitočné. Som šťastná, že som mala tú možnosť sa na takomto kurze zúčastniť :-)

Laura Raková

Pomôže to aj vám bude z vás kvalitný maliar?

Na túto otázku vám odpovedať - neviem.

Všetko čo sa naučíte na workshope uplatňujeme v našej domácnosti a funguje to aj mnohým našim klientom. Po celom svete maľujú nadšenci maľovania kriedovou farbou Annie Sloan od amatérov až po majstrov a profesionálnych dizajnérov.

Je možné, že sa zaradíte k ním.

Existuje len jeden spôsob, ako zistiť či vás to chytí a pohltí tak že premaľujete chladničku, aj dlažbu začať maľovať.
Niečo vám pošepkám “ V našej firme zatiaľ nemáme vyštudovaného umelca ani dizajnéra, napriek tomu naše práce ľudia obdivujú kupujú si naše dielka a tešia sa z nich “
Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, prihláste sa na workshop .

Miesto a čas konania kurzu

 • Revišné 276, Veličná,
 • v pracovných dňoch PONDELOK, STREDA, PIATOK 
 • v čase od 16:00 hod približne do 20:00 hod
  ak máte záujem o iný termín a čas neváhajte nás kontaktovať
 • v našom tvorivom ateliéri
 • vo vidieckom prostredí rodinného domu

Čo si so sebou priniesť

 • staršie oblečenie, ktorému nevadí ak sa náhodou ušpiní
 • zvedavosť, dobrú náladu

Spôsob úhrady

 • vopred na účet na základe registrácie
 • na mieste kurzu

Tešíme sa na Vás, bude to tvorivá zábava a veľa informácii.

Máte akékoľvek otázky?

Zabudli sme na niečo?

Alebo vás ešte niečo zaujíma, čo sme tu nespomenuli?

Ak áno, tak nám prosím napíšte email na info@verchielkreativ.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 421 944 291 211. Dovoláte sa Jarmile Omastovej, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých klientov a má skúsenosti s maľovaním kriedovou farbou Annie Sloan.

Kľudne sa jej opýtajte na čokoľvek . 

Na telefóne ju zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak Jarka sa vám ozve čo najskôr, ako to bude možné.

Našou najväčšou záľubou sa stali Chalk Paint™ dekoratívne farby od Annie Sloan.   

Kamenná predajňa sa nachádza v Dolnom Kubíne  
na Bysterci v obchodnom dome KOCKA. 
Na Sihoti  1168