E-shop FUNGUJE , tovar vám spoľahlivo dovezie kuriér.
OSOBNÝ ODBER, tovar je potrebné zaplatiť vopred online prevodom v eshpe ( zadať osobný odber), alebo platobnou kartou v e-shope. Tovar si môžete vyzdvihnúť v pracovné dni v čase od 11: 00 do 16 : 00 hod cestou do zamestnania, lekárne, potravín... Bez váhania nás kontaktujte 0944 291 211.
Vstup do kamenného obchodíku je zakázaný. 

"Teším sa na ďalší kurz..."

Mária Jursová

Ahoj, som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť na tento kurz, o ktorom som sa dozvedela pri návšteve krásneho obchodíku. Naučila som sa čosi nové čo určite využijem pri tvorbe a zariaďovaní nášho domčeku. Keďže na kurze bolo príjemne tak som sa rozhodla absolvovať aj ďalší kurz a teším sa na nové techniky s kriedovou farbou Annie Sloan, ktoré sú na prírodnej báze. S farbu sa ľahko pracuje , nezapácha a aj voskovanie je veľmi zaujímavé a tvorivé. Teším sa na ďalší kurz.

Mária Mäsiarová

Ako som sa začala s kriedovou farbou Annie Sloan maľovať? ......pred tým som ešte dostala "dobrú radu" namiešať si vlastnú kriedovú farbu s použitím sadry a klasickej akrylovej farby na drevo. To sa mi však vôbec nepáčilo, možno to bolo zlým pomerom, no farba bola lepkavá a lesklá.
Keď som vyskúšala originálne farby od Annie Sloan, bola som nadšená.
Hlavne pre jednoduchosť nanášania, žiaden zápach, rýchle schnutie... Mám krásnu starodávnu skriňu, do ktorej sa chcem pustiť....

...Keď som vyskúšala farby od Annie Sloan, bola som nadšená....

"Kurz ma naučil ako maľovať a hlavne dal mi odvahu sa do toho pustiť..."

Zuzka Drusková

Pre kurz som sa rozhodla preto, že potrebujem zmenu a nechcem kupovať všetko nové z ekonomických aj ekologických dôvodov. V živote som na žiadnom podobnom kurze nebola, ale referencie mi dali odvahu, že aj ja zvládnem niektoré úpravy doma sama. Na kurze bolo veľmi príjemne, koláčiky, kávička, príjemná atmosféra aj príjemné a milé kolegyne. Prekvapilo ma, ako pekne vyzerá maľba a včera som si vymaľovala prvú stoličku. Kurz ma naučil ako maľovať, voskovať a hlavne dal mi odvahu sa do toho pustiť. Kúpila som si u vás po kurze malú plechovku Louis Blue, vystačila na dva nátery na stoličke a vyšlo aj na malú poličku. Chcela by som si premaľovať drevené schody, lebo sú dosť škaredé, tiež jednu stenu v obývačke, neskôr možno aj inde.

Lucia Hricová

Zatiaľ ešte nemám žiadne väčšie skúsenosti s farbou Annie Sloan, skúšala som maľovať doma staré stoličky, ale len tak podľa seba (na bielo) žiadna špeciálna technika. Uvažujem na čom ďalšom sa kreatívne vybláznim. Pomaly sa to začína stavať mojou veľkou záľubou. Ak mi to práca dovolí navštívim aj jeden z workshopov a budem o niečo múdrejšia a zručnejšia. O farbe som sa dozvedela z internetu tak som ju vyskúšala a môžem ju len chváliť. Skúšala som rôzne iné farby ( boli o niečo lacnejšie) ale nakoniec som sa vždy vrátila k týmto farbám.

...Pomaly sa to začína stavať mojou veľkou záľubou...

"Veľmi oceňujem individuálny prístup a takú "rodinnú" atmosféru.."

Magdaléna Stoláriková

...moje postrehy a skúsenosti z kurzu. Na kurz ma prihlásila mama, s ktorou sme už viackrát v minulosti prerábali nejaký ten kus nábytku. Vyzeralo to dobre, ale objavila spôsob, ktorý by nám prácu uľahčil a vyzeralo by to oveľa lepšie a vkusnejšie, možno trošku profesionálnejšie a to použitím kriedových farieb od Annie Sloan. Naučili sme sa ako sa farba najlepšie používa, aké techniky sa dajú využiť.
Veľmi oceňujem individuálny prístup a takú "rodinnú" atmosféru. Pred rokom sme s manželom kúpili zo starej chalupy stôl, 2x stoličky, 2 krát truhlicu a nejkú komodu so skriňou. Kedže sa dúfam čoskoro budeme sťahovať do nového bývania, kriedovými farbami si tieto kúsky iste doladím.
PS: Bábovka a štrúdľa boli výborné...:D

Erika Holmiková

.... s farbami sa mi pracuje veľmi dobre, nemám problém s používaním... môj manžel hundral keď som mu povedala, že idem vypratať komoru a že ju dáme do poriadku, keďže som potrebovala jeho pomoc s omietkami... keď videl výsledok tak mi povedal, že si môžem v dome prerábať, že nebude namietať... s farbami som začala na kurze...

...môj manžel hundral...

"S farbou sa mi pracovalo dobre."

Angelika Juhás

Ahojte, aj ja prispejem premenou našej kuchyne. Maľovala som bielou farbou v dvoch vrstvách. Troška prebehla brúsnym papierom a zavoskovala. S farbou aj voskom sa mi dobre pracovalo.

Lucka a Tomáš Homola

V prvom rade chcem poďakovať za super prístup na workshope. O kurze som sa dozvedela od kamarátky, ktorá to absolvovala už dávnejšie a bola veľmi spokojná.
Kurz som sa rozhodla darovať manželovi k narodeninám a bola to dobrá voľba. Oboch nás to bavilo, veľa sme sa dozvedeli o farbách a technikách. S farbami AS sa výborne pracuje, sú ekologické, majú príjemnú vôňu a nádherné odtiene.

Teším sa, že sme si našli spoločnú záľubu a postupne si budeme skrášlovať náš byt.

Kurz som sa rozhodla darovať manželovi k narodeninám a bola to dobrá voľba.

"Určite odporúčam farby Annie Sloan, moja jednoznačná voľba."

Zuzana Vargová

Renovácia kuchynskej linky.
Pustila som sa do nej s radosťou aj obavou. Predsa, na kurze som bola minulý rok na jar, skoro všetko vyfučalo z pamäte. S mužom som vybrala farbu Chateau grey, hodila sa mi do vidieckeho štýlu. . Začala som zhurta, dvierka dole, umyla som ich vodou so saponátom, potom som pre istotu odmastila denaturovaným liehom. Maľovala som vonku na terase, bolo pekné počasie, schlo to veľmi rýchlo. Ale neponáhľala som sa. Nátery som dala 2 s odstupom 24 hodín. Voskovala som 2x s odstupom 24 hod, použila som malý voskovací štetec. Na ďalší deň po druhom voskovaní som linku zľahka preleštila bavlnenou handričkou, ale nie až do úplného lesku. Všetko sa zmontovalo, prišli aj nové veci a bolo hotovo. Všetko to trvalo asi týždeň. Boli dni, že som neurobila nič, pracovné veci. Ale zvládla som to. Potrebovala som na to všetko jedno celé litrové balenie Chateau grey, trištvrte litra Old Ochre a jeden a štvrť balenia svetlého vosku.

Určite odporúčam farby Annie Sloan, moja jednoznačná voľba, keď sa na budúce pustím do dverí na bratovej chalupe.

Rita Bajlová

Zúčastniť sa základného kurzu, bol pre mňa nezabudnuteľný deň.
Skvelí ľudia, prostredie plné inšpirácií, nádherné farby. Za mňa 100 bodov.

"Na kurze som sa cítila príjemne, kurz bol bohatý na inšpiráciu ."

Andrejka Mádelová

S kamarátkou sme začali maľovať nábytok a dekoračné predmety obyčajnou strúhanou kriedou. Nastrúhali sme kriedu pridali vodu a akrylovu farbu. Nie vždy sme boli s výsledkom spokojne a preto sme sa rozhodli hľadať niečo, čo nás vo výsledku nesklame a našli sme na internete farbu Annie Sloan.

Rozhodli sme sa nazbierať skúsenosti a informácie. Na základnom kurze som sa cítila príjemne, uvoľnene. Kurz bol tvorivý a bohatý na inšpiráciu. Na maľovaní kriedovou farbou Annie Sloan ma zaujali spôsoby voskovania, maľovania, na hladko, štrukturovaním, a krásne pudrove odtiene farieb. Po kurze som získala istotu a rozhodla som sa že premaľujem, bez obáv o výsledok zelenú jedálenskú stenu – Bonanza. Stenu som kúpila na Bazoši a bude skvostom v mojej kuchyni.

Marta Hanušniaková

Kurz prebiehal v rodinnom prostredí kde som sa cítila ako keby som tam patrila roky. Príjemné spoločné tvorenie mi urobilo radosť a moje kolegynky boli ako moje staré dobré známe. Sadli sme si a ten pocit, že som si našla nové kamarátky ja na nezaplatenie.

Toľko tvorivých, kreatívnych nápadov a informácii sa nedá za jeden deň ani vstrebať.
Uvažujem o tom, že si kurz zopakujem. Určite skúsim maľovanie s kriedovými farbami a vrelo môžem odporúčať všetkým, ktorý si chcú niečo obnoviť, premaľovať a dotvoriť. Kriedové farby Annie Sloan CHALK PAINT sú jednotka. Množstvo farebných odtieňov s možnosťou kombinovania je nekonečné.
Páči sa mi aj kamenný obchodík v obchodnom dome bývalá KOCKA, kde si každý nájde niečo pre seba.
Vaša nová priateľka Marta

Uvažujem o tom, že si kurz zopakujem. Kriedové farby Annie Sloan CHALK PAINT sú jednotka. 

"Tak som sa rozhodla, renovácia starej kuchynskej linky. ."

Zuzka Hájnikova

Na Facebook som videla renováciu kuchynskej linky.
Už dlho som túžila po zmene a peniažkov nieje navyše na kúpu novej linky a prerabku celej kuchyne. Rozhodla som sa aj ja nakŕmiť moje túžby a začala som sa obzerať ako na to.
Zaujímala ma cena, použitie, náročnosť a iné detaily na základe ktorých som sa rozhodla že do toho idem. Čo to som si pozrela a naštudovala a objednala prvú dávku farieb. Milo ma prekvapilo ako pristupujete osobitne k zákazníkom a rady po telefóne som vzala na vedomie.
Rýchlosť dodania bola super. Očistila som kuchynskú linku saponátom od nečistôt, odstránila kovanie a zhodila jednotlivé časti zo závesov. Najskôr mi prišla farba veľmi hustá na odporúčanie som riedila 3diely farby jeden diel vody. Urobila som dva nátery. Pred tretím som jemne prebrúsila. Priľnavosť aj prekrytie ma tiež prekvapila, šlo to krásne.

Farbu treba trpezlivo roztierať hlavne ak som chcela vytvoriť hladký a rovnomerný povrch. Na rad prišlo lakovanie. Prvá vrstva laku, ta úplne vsiakla a ukázali sa ešte nejaké nedostatky. Urýchlene som urobila objednávku na ďalšie farby už s vidinou ďalších využití som objednala aj iný odtieň na doplnky. Všetko išlo veľmi rýchlo. Bielou som ešte popretierala nedostatky a poriadne zalakovala. Farba tak spevnila no treba dávať pozor na miestach kde lak zatečie alebo sa vytvorí hrubšia vrstva v týchto miestach lakovaný povrch trocha zažltol. Lakovaný povrch je na dotyk príjemné a na oko tiež , lak je lesklý ale nie nepríjemne.
Posledne úpravy, montáž, kovanie nové a ta-daaaaa výsledok. Výsledok ma zahrial pri srdiečku. Som si istá že to nieje naposledy.

Anna Repková

Verchiel kreativ - Jarka a Peťo . Ďakujem za možnosť naučiť sa niečo nové z kreatívneho maľovania. Za prijemne chvíľky v príjemnej spoločnosti, nové skúsenosti, rôzne techniky maľovania s kriedovou farbou Annie Sloan.

S touto farbou sa výborne pracuje, najbližšie sa chystám maľovať starú truhlicu od starej mamy...

... prijemne chvíľky v príjemnej spoločnosti, nové skúsenosti...

"Cítila som sa ako doma. Určite si kurz ešte zopakujem.."

Eva Hanková

Ďakujem Peťovi a Jarmilke za príjemné chvíle strávené v ateliéri ich malebného domčeka. Dozvedela som sa veľa nových informácií o technikách maľovania s farbou Annie Sloan. Okrem toho ma inšpirovali svojimi originálnymi dielkami, ktorými si vytvorili útulný domov.
Cítila som sa ako doma. Určite si kurz ešte zopakujem.

Magdaléna Kalabová

Zaujalo ma najviac to, že sa dá jednoducho umyť vodou, je úplne bez zápachu. Vôbec sme nemuseli vetrať. Farba na dverách vynikajúco drží bez akejkoľvek predúpravy. Cely čas sme si pri maľovaní vraveli, aké sú tie farby skvelé a dobre sme vybrali. Sme s výsledkom veľmi spokojní, lebo sme dali druhy život starému nábytku, výsledok ma takú farbu, akú chceme a nikde nenájdeme. Po skúsenosti s Verchiel kreativ sme si povedali, že už budeme maľovať nábytok do každej izby a skúsime prefarbiť staré skrinky. Veľmi nás to bavilo.

Cely čas sme si pri maľovaní vraveli, aké sú tie farby skvelé.

"To treba skrátka zažiť. Teším sa na ďalší kurz. ."

Nastenka Janyová

Ďakujem za všetky informácie, ktoré som vďaka kurzu získala, a chcem vyzdvihnúť aj to ako profesionálne bol kurz pripravený a vedený. Všetko potrebné krásne a prehľadne nachystané, to treba skrátka zažiť. Teším sa na ďalší kurz. Na kurz som sa rozhodla ísť pre to, aby som spoznala nové techniky práce s kriedovými farbami Annie Sloan, nakoľko som už doma s nimi trochu tvorila a chcela som sa posunúť ďalej. O tom, že je možné ísť na takýto kurz som sa najprv dozvedela v obchodíku Verchiel kreativ, neskôr aj z facebooku, ale rozhodla som sa ísť, až keď sme sa dali dohromady viaceré kamarátky so spoločnými výtvarnými záujmami. Na kurze bola veľmi príjemná priateľská atmosféra a pocitovo nám ten čas ubehol veľmi rýchlo. Veľmi sa mi páčilo ako bolo všetko nachystané, či už čo sa občerstvenia a oddychu týka tak aj samotnej práce. Všetko potrebné hneď po ruke, organizátori mysleli na každý detail od prípravy pracovného prostredia a nástrojov až po smetný kôš pre každého účastníka. Kurz mi otvoril oči v tom, kde všade a na aké povrchy sa dajú tieto farby používať, ukázal mi nové techniky práce s farbami. Bol možnosťou vyskúšať si prácu nie len s farbami a voskami, ale aj so špeciálnymi štetcami Annie Sloane. Práca s touto farbou je veľmi príjemná, páči sa mi, ako jednotlivé odtiene spolu krásne ladia. Hneď na druhý deň po kurze, som sa pustila do maľovania a skúšania nových techník, ktoré som sa naučila na kurze a mám s ich použitím veľké plány vo svojom interiéri. Rada prídem aj na ďalší kurz.

Zuzka Valaštiková, Deniska Kasanická

S dcérou sme absolvovali workshop, na ktorom sme sa dozvedeli podrobnejšie nielen o vlastnostiach kriedových farieb Annie Sloan, ale všeobecne aj o charaktere farieb, vnímaní farieb a ako farby vhodné kombinovať. Hlavne však, ako dávať druhú šancu veciam, ktoré môžu spríjemňovať naše domovy. V praktickej časti nás Peter trpezlivo a zrozumiteľne viedol pri realizácii niektorých techník na pripravenej doske. Zaujímavé bolo tiež sledovanie fixácie voskami, ktorými sa menila pracovná doska s jednotlivými technikami. Workschop splnil naše očakávania. Domov sme odchádzali s dobrým pocitom prežitého dopoludnia, inšpirované, poučené praktickými radami a tiež pohostinnosťou a prostredím. Cestou sme sa zastavili u Jarky v obchodiku s kriedovými farbami, v ktorom sme na začiatok kúpili základný materiál s tým, že v dohľadnej dobe sa určite vrátime. Plánujeme totiž v obidvoch domácnostiach využiť nadobudnuté skúsenosti a obnoviť vzhľad niektorých častí zariadenia a predmetov. K inšpirácii už sú na ceste odporúčané knihy Křídové barby natřou všechno od Annie Sloan.

Domov sme odchádzali s dobrým pocitom prežitého dopoludnia.

Ako jednoducho tvoriť krásny interiér bez vysokých nákladov.

Ako začať s dekoračným maľovaním kriedovou farbou.

  • Poznáte 4 jednoduché základné techniky dekoračného maľovania nábytku?
  • Čo všetko sa dá Farbou Annie Sloan maľovať?
  • Čo k tomu budem potrebovať?

Vytvárať krásny interiér je jednoduchá tvorivá zábava a odreagovanie. Výsledkom je originálne dielo, ktoré vás bude tešiť, prinesie obdiv celej rodiny a inšpiráciu pre priateľov.

Vaše osobné údaje budem spracovávať na základe mojích zásad spracovania osobných údajov.

"Všetko bolo dokonale pripravené, od prvej kávy, . . . až po všetky potrebné farby a náradie, ."

Vlasta Vrablova

Kurz som absolvovala pred Vianocami. Ja som sa o kriedových farbách dozvedela tak trosku od konca. Na internete som sa niekoľko krát stretla so starým zrekonštruovaným nábytkom, ktorý sa mi veľmi páčil a aj keď som s umením a maľovaním nemala nikdy nič spoločné, v rámci vytvárania si nového koníčka som sa rozhodla absolvovať kurz Redizajn nábytku, ktorý je vlastne jedným z pokročilejších kurzov Annie Sloan farieb. Keďže som týmto spôsobom preskočila úplne základy a zároveň som sa dozvedela, že kurzy sú organizované aj na Orave (keďže ten prvý som absolvovala v Trnave) rozhodla som sa zúčastniť sa kurzu základné techniky. Jarka bola od začiatku veľmi ochotná a urobila so mnou kurz pár dní od prvého telefonátu. Odovzdala mi množstvo informácií a skúseností, ktoré sama perfektne ovláda. Všetko bolo dokonale pripravené, od prvej kávy, cez množstvo príkladov, jej vlastnej práce a zbierok až po všetky potrebné farby a náradie, ktoré bolo ku kurzu potrebné. S farbami sa veľmi dobre pracuje. Majú dobrú hustotu, čo je vhodné keď sa farba nanáša na vopred neupravovaný nábytok. Od ukončenia kurzu som premaľovala niekoľko starých rámov a stoličiek a momentálne pracujem na úprave starého písacieho stola. Ešte raz sa chcem poďakovať za profesionálny prístup, odovzdanie skúseností a možno sa uvidíme pri ďalšom kurze. Musím ešte pochváliť vašu vylepšenú stránku, je fakt pekná a prehľadná.

Anna Vlžáková

Čo ma priviedlo ku kriedovým farbám? Naša pôvodná bytová kuchyňa červenej farby (v kombinácii so sivou) ma už omrzela. Len podotknem, že to bol výber ešte predchádzajúceho majiteľa bytu. A keďže nová kuchynská linka by bola mimo náš rodinný rozpočet, začala som hľadať alternatívy. Najskôr som chcela objednať v blízkom nábytkarstve len čisto kuchynské dvierka bielej farby. Cena nebola najhoršia, ale tu by vznikol odpad a čo so starými, pôvodnými dvierkami? Sme za Zero Waste a snažíme sa aj deti viesť a myslieť ekologicky. Videla som Vaše príspevky na FB a pozrela si pár YouTube videi a rozhodli sme sa ísť touto cestou. Kúpili sme si farbu v predajni Verchiel kreativ a následne bezfarebný vosk. Myslím, že sme si to pekne rozdelili, keďže muž mal na starosti maľovanie a ja voskovanie. Všetko sme realizovali na kuchynskom stole, ešte v adventnom období a na Vianoce sme sa už vytešovali z "novej" kuchyne. A musím povedať, že to bol naozaj ten najlepší nápad ako mať konečne vytúženú bielu. Maľovanie bola hračka, náter bolo treba viackrát opakovať, ale s tým sme rátali, a s farbou sa pracovalo výborne. Veľká výhoda je, že netreba odstraňovať pôvodný náter. A jediné negatívum pre mňa boli čiastky prachu, ktoré mi nonstop znepríjemňovali nanášanie vosku. Ale to možno musím popracovať na technike voskovania. Handrička je núdzové riešenie, keďže štetec je dosť drahý.

Ešte pracujeme na premene kuchynského stola.

"Chcela som sa naučiť niečo nové, keďže rada vymýšľam a tvorím. ."

Zuzka Lauková

... moje rozhodnutie ísť na kurz, bolo správne. Chcela som sa naučiť niečo nové, keďže rada vymýšľam a tvorím. Na Vašu stránku som narazila na Fcb, hneď ma oslovila:)
Nálada na kurze bola výborná, zišli sme sa 4 kreatívne žienky, ktoré boli rovnako ako ja dychtivé po učení. Kriedová farba Annie Sloan má konzistenciu takú akurát a veľmi príjemne sa mi s ňou maľovalo. Kurz mi dal veľa poznatkov, čo všetko sa dá s touto farbou robiť rôznymi technikami. Najbližšie sa chystám vymaľovať si starú komodu, neskôr botník.

Dagmar Poliačikova

Som rada, že som mala možnosť absolvovať u vás kreatívny a poučný kurz ako pracovať s farbami Annie Sloan. Bola to krásne strávená sobota, v krásnom prostredí a stretnutie s úžasnymi ľuďmi , rovnakej krvnej skupiny

 Bola to krásne strávená sobota, v krásnom prostredí.

"Tak som sa rozhodla, renovácia starej kuchynskej linky. ."

Tatiana Kurucová

Po dlhšom čase bývania v podnájme sme sa s priateľom rozhodli, že je čas zaobstarať si niečo vlastné. Kúpili sme domček na dedine, ktorý samozrejme potrebuje nejakú tú rekonštrukciu. Nakoľko peňazí nikdy nie je nazvyš a sú oveľa podstatnejšie a dôležitejšie veci, do ktorých je potrebné investovať a výmena starej linky za novú to nie je, tak som sa rozhodla o renováciu starej kuchynskej linky, ktorá nám v domčeku zostala. Z množstva farieb od Annie Sloan som si vybrala farbu Chicago Grey. Na premaľovanie som použila dva nátery chalkpaint a jeden náter vosku určeného na kriedové farby. A toto je výsledok. Čo sa týka kuchynskej linky čaká nás ešte výmena pracovnej dosky a umývadla. To bude záverečná čerešnička. Na farbách chalkpaint od Annie Sloan ma zamujala v prvom rade jej všestrannosť. Jej jednoduchá aplikácia na rôzne povrchy bez akéhokoľvek extrémneho zásahu. Krásne, sýte farby a ich výdatnosť je priam neuveriteľná, už po prvom nátere som bola presvedčená, že nič lepšie som si na renováciu ani nemohla vybrať. Pozitívne ohlasy ma ženú vpred a s určitosťou viem povedať, že to nie je moja posledná renovácia.

Tatiana Trizuliaková Jancova

Dievčatá z výtvarného krúžku má ku Vám pritiahli. Zo začiatku som mala dojem, že tieto farby sú vhodne len na repas nábytku. Veľmi ma však potešilo, že ich využitiu sa medze nekladú. Moderný dizajn a využitie technik ma naozaj nadchlo. Super je, že sa s nimi veľmi fajn pracovalo a nebolela má hlava zo zápachu ako pri iných farbách. Určite by má zaujímali aj ďalšie techniky s ktorými vy máte skúsenosť

Moderný dizajn a využitie technik ma naozaj nadchlo.

"Viem toto moje nove hoby robiť aj v panelákovom byte ."

Erika Kováčiková

Moje skúsenosti z farbami zatiaľ nie sú veľké, ale o to viac sa teším na ďalšie kúsky, ktoré by som chcela prerobiť, zrepasovať, dať im "novy vietor do vlasov". Farby ma zaujali najmä tým, že úprava predmetu pre ich aplikaciou nie je náročná, čiže žiadne extra veľké brúsenie, pripadne odstraňovanie starých náterov ma nečaká a tým viem toto moje nove hoby robiť aj v panelákovom byte. Neabsolvovala som žiadny kurz, len som si študovala videa a čítala rady ľudí. Takže sa ešte stále mam čo učiť, technik je veľa a mojich skúsenosti málo. A ako som spokojná? Tak, ja by som ešte niečo vylepšila, ale všetci ostatný okolo mňa boli premenou komody nadšení. Takže spokojná som, lebo aj iní sú spokojní. Každému, kto tieto farby raz skúsi, prajem veľa tvorivých zážitkov.

Svetlana Grachová Šutovská

Ďakujem za perfektný prístup na workshope v čarovnom domčeku, plnom prekrásnych ľudí a veci ani nehovoriac. Jarka bola skvela prednášajúca a dokonca mimo dohodnutý termín bola ochotná mi vysvetliť veľa krásnych a nových vecí. Na kurz som sa rozhodla ísť, preto že rada maľujem a dávam starým veciam novy šat. Niekto by staré skrine, stoličky, stoly vyhodil, ja ich zbieram a dávam im druhu šancu vyniknúť. O kurze som sa dozvedela prostredníctvom fb. Kurz bol v prekrásnom prostredí. S farbou sa mi pracovalo skvele, v prvom rade nemá zápach a to je dôležité, rýchlo schne, je to úžasná vec taká kriedová farba Annie Sloan. Odporúčam vyskúšať.

S farbou sa mi pracovalo skvele, odporúčam vyskúšať.

"Som spokojný, ďakujem za farbičky, určite ich ešte využijem. ."

Roman Jurinec

pred sviatkami som si objednal Vaše farbičky, prišli celkom promptne. Prvé prekvapenie bol príjemný dopis s prianím a dokonca bol pribalený aj cukrík... bolo to vážne milé :) ďalšie fajn prekvapenie bola vlastnosť farieb - tzn. prekryvnosť a hustota boli dosť vysoké, takže nebolo treba veľa námahy pri natieraní. Ďalšia vec, vôbec nezapáchali, takže som maľoval v podstate skoro v obývačke. Som spokojný, ďakujem za farbičky, určite ich ešte využijem.

Katarina Korzycki

Teší ma, že sa moja práca páči. Farby AS sú pre mňa ideálne, majú krásne odtiene, dobre voňajú a ľahko sa s nimi pracuje. Výsledok doteraz vždy predčil moje očakávania.

Farby majú krásne odtiene, dobre voňajú a ľahko sa s nimi pracuje.

"Som spokojná a musím povedať, že som sa naozaj vybláznila. ."

Svetlana Cukrovaná

Tak som sa pustila do tvorenia s farbou Annie Sloan. O farbách som sa dozvedela zo stránky Verchiel kreativ . Čítala som veľa článkov a chcela som to skúsiť. Pracovalo sa mi dobre, tieto farby sú úžasné. Čo sa mi však nedarilo, bolo voskovanie. Absolvovať základný kurz by bolo určite užitočné. Konečný výsledok som prelakovala matným lakom. Preto odporúčam zaškolenie, kurz, ktorý ponúkate začiatočníkom ako som ja. Som spokojná a musím povedať, že som sa naozaj vybláznila. Pripravujem sa na skrášlenie stola, ktorý stojí na terase a má čo to odslúžené. Tak ho vyzdvihnem na úroveň obdivu. Potom sa podelím o zážitok a samozrejme aj výsledok. Prajem krásny deň.

Maťa Brodzianska

... v sobotu sme sa spolu s mojou sesternicou zúčastnili základného kurzu. Chceme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať Jarke za milé prijatie, príjemné prostredie a trpezlivosť. Úžasná skúsenosť. Sme nažhavené pustiť sa do našich vlastných renovácii asi všetkého, čo doma máme . Odchádzali sme s hlavami plnými inšpirácii. Vrelo všetkým odporúčame. Maťa a Jarka

"Milujem patinovanie medeným voskom."

Janka Stančeková

O farbách som sa dozvedela od kamarátky z Anglicka. Hneď som ich vyskúšala na staraj spálni. Zaujalo ma na nich to, že žiadny povrch pred farbením nemusíš upravovať, brúsiť. Pri natieraní nieje z nich žiadny zápach a akúkoľvek chybu ľahko napravíš. Pochopila som pri ďalšom výrobku, že sa netreba báť skôr tie farby treba cítiť v ruke a venovať tomu čas a stále počas farbenia môžeš experimentovať, dotvárať tak ako to cítiš. Milujem patinovanie medeným voskom a keď na konci použiješ vosk a doleštíš zrazu to naberie luxusný vzhľad. Mám nachystanú ďalšiu skriňu, teším sa na to.

Maja Sakáčová

O kurze maľovania s kriedovými farbami Annie Sloan som sa dozvedela z internetu, keď som hľadala informácie o renovácii resp. maľovaní nábytku. Informácia o kurze ma zaujala, pretože na kurze je možnosť si priamo vyskúšať "čarovanie" s farbami a voskami. Zatiaľ som doma s farbami nemaľovala , v byte nemám toľko priestoru na tvorenie, o to viac sa teším na teplejšie dni vonku. Mám plány zrenovovať si nábytok na našej chalúpke. Na kurze som sa cítila veľmi príjemne baola super atmosféra, ďakujem za všetky rady a inšpiráciu.

Na kurze som sa cítila veľmi príjemne  super atmosféra.

"Na kurze som sa cítila ako doma."

Marta Kostrošová

chcela by som sa poďakovať za veľmi príjemne strávený čas na vašom kurze. O kriedovej farbe Annie Sloan som počula už predtým a niečo som si už aj doma vyskúšala, chcela som vyskúšať širšie využitie tejto farby ako aj nejakú techniku s tým spojenú. Videla som nejaké videa, ako sa z obyčajného nábytku dokážu vytvoriť originálne kúsky a určite by som aj ja niečo také pekné chcela mať doma, preto som sa rozhodla vyskúšať tento kurz. Aj keď som v deviatom mesiaci tehotenstva, neobávala som sa že by mi nejak farba ublížila, keďže farba je ekologická, bez zápachu a vosk mi príjemne voňal :-). Na kurze som sa cítila ako doma, super ľudia, veľmi príjemné a vkusné prostredie, kde sú maximálne využité tieto farby a naviac chutné občerstvenie, ktoré mi v mojom stave naozaj bodlo ;-). Získali sme krásnu pamiatku v podobe originálnej dosky, ktorá má už v našej domácnosti aj svoje miesto. Chcela by som si stihnúť vymaľovať kolísku pre bábatko a stolček. Ešte raz ďakujem a kurz všetkým čo chcú mať doma niečo originálne odporúčam.

Veronika

Som veľmi potešená , že stolička môjho otca pre moju dcérku mala úspech a dúfam, že poslúži aj ďalším generáciám. S farbami Annie Sloan nie je ťažké vdýchnuť život starým veciam. Pracuje sa s nimi veľmi ľahko nakoľko som študovala umenie a mám skúsenosti s rôznymi technikami, tieto farby sa stali pre mňa číslom 1. Na stoličku som použila odtiene aubusson blue, scandinavian Pink, Barcelona Orange, pure Na záver som použila vosk clear. Farby sa uuuužasne miešajú, no prijala by som si, aby do palety odtieňov pribudol aj nejaký okrovy tón. S pozdravom Veronika.

" Na stoličku som použila odtiene aubusson blue, scandinavian Pink,
Barcelona Orange, pur"

"Dala som si ho ako narodeninový darček!"

Zuzka Vargová

Ku farbám Annie Sloan som sa dostala tak trochu okľukou. Moja kuchyňa je už v stave na výmenu. Niekoľko desiatok rokov stará, kúpili sme ju spolu s domom. Bez lesku, živej farby, nemoderná... Naozaj vymeniť? Toho dreva mi bolo ľúto. Tak som sa rozhodla renovovať. Šla som hľadať, veď pán Google vie všetko. A našla. Najlepšie recnzie- farby Annie Sloan. A bolo. Idem do toho, odkazy na stránku, návšteva obchodíku Jarky v Dolnom Kubíne, otázky, odpovede a termín kurzu bol na svete. Veľmi som sa naň tešila. Dala som si ho ako narodeninový darček! V ten deň som sa nemohla dočkať, aj som prišla skôr. Že hneď štetec do ruky a maľovať. No nie, najprv sme sa porozprávali, trošku teórie a- už to nebolo moje hŕ. Prvý ťah štetcom bol neistý. Ale hneď sa to rozplynulo, bola som nadšená, ako ľahko to ide. Akoby ma farba počúvala. Vyskúšala som si všelijaké techniky, výsledok bol prekvapivý- krásne krásne krásne! Už som sa videla, ako maľujem svoju linku! A ktoviečo využijem pri tom, pôvodne som chcela jednofarebne, teraz rozmýšľam nad rôznymi kombináciami. Chcem sa veľmi pekne poďakovať Jarke a Petrovi za ich ústretovosť a atmosféru, v ktorej sa kurzy uskutočňujú. Na začiatku sme si hneď potykali, a to pre mňa veľa znamenalo. Už sa teším na ďalšie stretnutie, čaká ma nákup farieb a všetkého k tomu. A v júni sa budem môcť- dúfam- pochváliť svojím novým dielom.

" Už počas cesty domov z kurzu sme premýšľali, čo všetko pretvoríme.."

Erika Miklášová

Tvorivá dielňa bola prekvapením od kamošky Ivky, takže som do poslednej chvíľky nevedela do čoho idem. Keďže som kreatívna dušička očaril ma už obchodík v Dolnom Kubíne, kde sme sa s Jarkou stretli. Po presune na miesto činu som nevedela, kde sa mám skôr pozrieť, nakoľko Jarkinu a Peťovu prácu vidno všade naokolo. Vkusne zariadený domček, pracovňa, výborné občerstvenie, dotvárali nezabudnuteľnú atmosféru. Musím hlavne pozitívne zhodnotiť Jarkinu profesionalitu počas kurzu, aj človek, ktorý sa prvýkrát stretol s farbami Annie Sloan, pod jej vedením má pocit, že je to hračka a určite to každého chytí. Je radosť pracovať s týmito farbami. Vôbec nezapáchajú, nekvápu, majú výbornú kryciu schopnosť. Už počas cesty domov sme premýšľali, čo všetko pretvoríme. Ďakujeme, odporúčame a verím, že k Vám ešte určite na nejaký kurz zavítame.

" S farbou sa pracuje veľmi dobre, je hutná, pekne prekrýva."

Ivanka Budveselová

... váš dom, predajňa a dielňa vo mne zanechali veľmi hlboký úžasný dojem, ktorý mi len potvrdil čo som našla na internete na vašej stránke. Kurz bol vynikajúci. Atmosféra, nálada, farby ma očarili natoľko, že už mám za sebou aj prvé pokusy ..len škoda, že nemám aspoň týždeň dovolenky. S farbou sa pracuje veľmi dobre, je hutná, pekne prekrýva. Trochu mám ešte dilemu s odtieňmi, ale nato tiež treba pokoj a čas sa s tým vyhrať Premaľovala som obklad v obývačke, aj kachličky na krbe. Jarka, ďakujem krásne za vynikajúce popoludnie na tvojom kurze...

" Teraz už maľujem zárubne v celom byte a všetok nábytok
čo bol tmavý premaľujem."

Zuzka Veselská Rusnáková

Ja som sa tiež dlho odhodlávala, asi mesiac, mala som strach, ale na vašej stránke som videla že sa to dá a tak som sa do toho pustila a teraz neviem prestať. Aj keď ma všetci odhovárali že na kuchynskú linku to nechytí a že to nezvládnem sama atď. Skúsila som to najprv na stoličkách a pracuje sa s ňou tak ľahko, že hneď na ďalší deň po zavoskovaní stoličiek som sa do toho pustila a nemôžem si vynachváliť, išlo to ako po masle. Teraz už maľujem zárubne v celom byte a všetok nábytok čo bol tmavý premaľujem. Plánujem dokúpiť aj iné odtiene a skúsiť namiešať tyrkysovozelenú na oživenie. Maľovanie je teraz moja závislosť, je mi ľúto umyť štetec a čakať kým uschne a tak maľujem a maľujem. Problém som nemala žiadny a verím, že ani mať nebudem.

" Farby Annie Sloan sa stali mojou závislosťou a hľadám po baráku čo natrieť, čo zrenovovať."

Renátka Patikova

Farbu Annie Sloan som si zamilovala. Premaľovala som kuchynskú linku, vyrobila rámiky aj policu. Ja milujem výzvy tak som sa rozhodla premaľovať plávajúcu podlahu. Farby Annie Sloan sa stali mojou závislosťou a hľadám po baráku čo natrieť, čo zrenovovať. Ja som len začiatočník nemám za sebou ani workshop ani veľa skúseností. Maľujem ako to cítim aby som mala predovšetkým radosť ja a moja rodina. Ja farby Annie Sloan odporúčam všetkým známym.

" Premaľovala som si aj našu malinkú kuchynskú linku."

Adriana Gavlíková

S kriedovou farbou Annie Sloan som už namaľovala viac vecí. Mne osobne sa s touto farbou robí veľmi dobre, lebo dobre kryje. A problémy ? Asi s ničím, nakoľko som s ňou spokojná. Premaľovala som si aj našu malinkú kuchynskú linku. Použila som kriedovú farbu Annie Sloan odtieň Old White, hnedý vosk a svetlý vosk ...

" Bolo úžasné zažiť, ako sa z kusu dosky mení vzhľad na viacero spôsobov."

Evka Horváthová

Na kurz som sa rozhodla ísť ešte pred rokom. Objavila som farby Annie Sloan s ktorými sa starý nábytok zmenil na nepoznanie. Som milovník starožitného nábytku a plánujem si vynoviť interiér svojej izby z toho čo doma mám, cestou internetu som sama vyhľadala stránku, kde sa dozviem viac a dostala som sa až na kurz. Veľmi milo ma prekvapilo prostredie a priateľský, priam veľmi blízky prístup školiteľov. Cítila som sa ako u babky na chalupe. Nechýbalo nám nič, ani káva a naozaj bohaté občerstvenie. Kurz bol starostlivo a do detailov pripravený a každý z nás mal k dispozícii svoje "nádobíčko", od štetcov až po zásteru. Naučila som sa to, čo som potrebovala a už som sa prihlásila aj na pokračovanie do pokročilejších techník. Bolo úžasné zažiť, ako sa z kusu dosky mení vzhľad na viacero spôsobov. Farby perfektné, žiaden pach po chemikáliách. A výsledok - perfektný ! Verím, že všetko čo som sa naučila a ešte naučím použijem. Už mám vybratú aj techniku, aj farbu...aj keď" jeden nikdy nevie". Po skončení ďalšieho kurzu možno ešte výber upravím . Ale, ak Boh dá, tak na Vianoce by som už mala bývať v novom versailskom štýle. Ďakujem - Jarka a Peter. Vaša fanúšička Evka

" Som šťastná, že som mala tú možnosť sa na takomto kurze zúčastniť ."

Laura Raková

Na kurz som sa rozhodla ísť na podnet mojej priateľky. S farbami Annie Sloan som dovtedy nemala žiadne skúsenosti, a preto som nemala ani žiadne veľké očakávania. Možnosti, ktoré tieto kriedové farby ponúkajú, ma nadchli. Na kurze sme si mohli vyskúšať niekoľko základných postupov a v druhej časti sme videli aj rôzne pokročilé techniky. Už na samotnom kurze mi hlavou bežali nápady, čo všetko by som potrebovala vylepšiť a ako mi v tom kriedové farby Annie Sloan budú užitočné. Som šťastná, že som mala tú možnosť sa na takomto kurze zúčastniť :-)

"Mne sa práca tak páčila, že idem objednať farby na druhu skrinku."

Mária Tomanková

Zdravím, tak som postupne dokončila prednú stranu skrinky. Je to trochu netradičná, ale keď som videla takúto skrinku na Pintereste, bola to pre mňa výzva. S farbou sa mi robilo dobre, natiera sa ako maslo. Mala som trochu problém s okrajmi vzorov, sú trochu zúbkovane. Manželovi, ktorému skrinka slúži na uskladnenie jeho kolekcie rumu, sa páči aj s týmto nedostatkom. Hovorí, že je aspoň vidieť ručnú prácu. Mne sa práca tak páčila, že idem objednať farby na druhu skrinku.

" Prvotný rešpekt pred farbami sa zmenil na vášeň."

Evka Pokorná

Po farbách Annie Sloan som v predajni pokukávala už dlho. Aj som hneď vedela, ako s nimi naložiť. Už dlho ma straší skrinka na topánky so svojím sektorovým vzhľadom v našej chodbe. Hovorím si : našetrím si a pôjdem sa priučiť na kurz k Petrovi čo a ako. Ale našetriť je u dôchodcu ľahšie povedať ako realizovať. A tak som odkladala, odkladala, až ma vesmír vyslyšal v podobe darčeka - zľavu na kurz. Hurá, idem. Zážitok nad očakávanie. Kreatívne, inšpirujúce prostredie v dome v Revišnom, milí ľudia, ochotný Peter s vyčerpávajúcimi informáciami o farbách, technikách, využití, ten nezabudol na nič - už som sa nemala ani čo opýtať. Prvotný rešpekt pred farbami sa zmenil na vášeň. S farbami sa pracuje ľahko, hravo, možnosti konečnej úpravy sú nekonečné.

" Je fajn vojsť do domu, kde to okolo vás dýcha ľuďmi,
ktorí radi tvoria a skrášľujú svoj príbytok."

Júlka Miková

Na internete som našla kurzy maľovania nábytku na Orave, hneď som zavolala a dostala okamžitú pozitívnu odpoveď. Jarka bola veľmi príjemná a dohodli sme dátum absolvovania kurzu. Peter, ktorý kurz viedol bol precízny, všetko podrobne vysvetlil a ukázal ako pracovať s farbami. Je fajn vojsť do domu, kde to okolo vás dýcha ľuďmi, ktorí radi tvoria a skrášľujú svoj príbytok. Peťo robil kurz v podnetnom, príjemnom prostredí. Kurz doporučujem aj ostatným, ktorý radi pretvárajú svojimi rukami veci a dávajú im novy rozmer. Chcela som sa dozvedieť niečo pre mňa nove a rozvíjať moje tendencie maľovať a tvoriť a to sa aj podarilo. Teším sa na ďalšiu tvorivú činnosť.. S farbami Annie Sloan mam už absolvované svoje prvotiny a som nadšená..

"Jarko, děkuji za nejúžasnější makový závin s jabkama. Mňam."

Irenka Fekete

Děkuji Petrovi a Jarce za milé přivítáni u nich doma , kde pořádají kurzy s barvami Annie Sloan. Peťo, děkuji za krásné a zajímavé povídání o barvách. Inspirativní kurz, kde jsme si mohly vyzkoušet různé techniky práce s barvou a voskem. Jarko, děkuji za nejúžasnější makový závin s jabkama. Mňam. Děvčata, Olgo a Lauro, děkuji za příjemnou atmosféru. Ráda jsem vás všechny poznala. Barvy Annie Sloan není jen natírání, je to spousta možností jak čarovat s barvami.

" Veľmi ma zaujala krycia schopnosť a pigmentácia"

Zuzana Svobodová

Ja som farby od Annie Sloan objavila úplnou náhodou pred rokom pri renovácii bytu, konkrétne pri oprave zárubní a dverí. Veľmi ma zaujala krycia schopnosť a pigmentácia a keďže som odmalička kutil, ktorý zároveň miluje iteriérový dizajn, nasledovala kuchynská linka, komoda, spálňa, až som sa dostala na kurzy a dnes sa živím renováciami nábytku, mám malú dielničku a najviac ma baví to, že sa každý deň naučím niečo nové, čo robí radosť mne aj ostatným.

"Najviac ma na tomto maľovaní zaujalo to že je farba ekologická."

Michaela Nemčeková

Premaľovala som IKEA komodu. S výsledkom som nadmieru spokojná. Maľovalo sa mi príjemne bol to relax, oddych po práci. Maľovanie som v pohode zvládla popri mojich dvoch škôlkároch. Farba rýchlo schne, dva krát som komodu nafarbila a na ďalší deň zavoskovala . Najviac ma na tomto maľovaní zaujalo to že je farba ekologická, nezapácha a hlavne to, že som nemusela dávať dole, drieť brúsnym papierom lak. Bola som prekvapená, aké je maľovanie nábytku jednoduché.

"Už sa pripravujem, že začnem aj s kuchynskou linkou"

Veronika Hosťovecká

Ja som o tejto farbe vedela už dávno, videla som ju aj v NR na výstave nábytku, ale nikdy som sa nedokopala ju skúsiť. Až keď som bola na PN a času bolo viac tak som začala vymýšľať čo spraviť a hneď padlo rozhodnutie - dvere - nedávno sme prerobili obývačku a tie dvere fakt špatili celkový dojem tak bolo jasné že skúsim dvere namaľovať a je to pecka s farbami sa mi pracovalo výborne, krásne kryjú. Len trošku ma zamrzelo že sa vosk ťažšie rozotieral, čakala som lepšiu rozotieratelnosť. Ale aj tak je to super a už sa pripravujem že začnem s kuchynskou linkou..... Tip Verchiel kreativ: na lepšiu roztierateľnosť vosku pri nanášaní na namaľovaný povrch má výrazne vplyv teplota. V chladnejšom prostredí je povrch chladný, vosk tuhší a horšie sa roztiera. Zvýšte teplotu v miestnosti prípadne si trošíčku nafarbený povrch zahrejte fénom.

"S farbou sa dajú namaľovať aj veľké a hladké plochy."

Jaroslav Kasarda

Kriedovú farbu Annie Sloan vystijuje jedno slovo - super. Výskedok je naozaj taký aký som očakával. S farbou sa dajú namaľovať aj veľké a hladké plochy. Pri bielej farbe to ide ťažšie ale výsledok je aj tak dobrý.Namaľoval som veľkú skriňu, botník a začal kuchynskú linku. Dobré je že netreba nič brúsiť, stačí dobre odmastniť a maľovať, farby sú husté a odtiene naozaj krásne. Môžem odporučiť, s pozdravom

"Z kurzu som si odniesla veľa informácií, ktoré sa chystám čo najskôr vyskúšať v praxi."

Monika Tureková

Ahoj Peťo a Jarka, Veľmi sa mi páči vedieť starým veciam vdýchnuť nový život alebo nové si upraviť podľa vlastnej fantázie prostredníctvom farieb. O farbách Annie Sloan a rôznych technikách práce s ňou som nič nevedela a preto keď som zbadala na FB, ponuku kurzu okamžite som reagovala. Bola som veľmi zvedavá čo ma čaká na kurze a čo sa naučím. Bola som milo prekvapená keď som prišla ku Peťovi a Jarke. Privítanie bolo milé a aj nálada počas celého kurzu bola veľmi príjemná. Mala som navyše individuálny kurz lebo Peťo s Jarkou napriek odhláseniu sa ďalšej účastníčky mi nezmenili termín. Celý workshop bol pre mňa veľmi zaujímavý a 5 hodín kurzu mi ubehlo ani neviem ako .Od Peťa som sa dozvedela nielen teóriu o farbách ale veľa som aj maľovala a skúšala si rôzne techniky. Počas prestávok na mňa čakal teplý čajík a Jarkina fantastická štrúdla. Z kurzu som si odniesla veľa informácií, ktoré sa chystám čo najskôr vyskúšať v praxi a príjemný pocit z inšpiratívneho stretnutia s Peťom a Jarkou.

"O mojej spokojnosti hovorí aj to, že kurz som u nich absolvovala hneď dvakrát, základný a pokročilý."

Ľubka Ďaďová

Už dávno som pokukovala po spôsoboch skrášlenia môjho nábytku zo starožitníctva, prípadne z IKEA, aby som im vdýchla trošku viac života a nápadu. O kurze som sa dozvedela zo sociálnej siete. Neváhala som ani chvíľku. Na kurze bola skvelá domáca pohodová atmosféra. Jarka a Peťo sú veľmi empatickí, pozitívni, kreatívni a v oblasti veľmi skúsení ľudia. O mojej spokojnosti hovorí aj to, že kurz som u nich absolvovala hneď dvakrát, základný a pokročilý. Kurz mi dal veľmi veľa. Za pár hodín sme prešli veľa techník. Doma sa mi potom už pracovalo veľmi dobre. Akurát mám jediný problém, neviem, aký odtieň farby si mám na aký nábytok vybrať. S farbou sa pracuje super, je vytvorená na „prácu doma“, ľahko sa umýva z oblečenia, rúk, aj dlážky. Dá sa nanášať hustá, aj riedka. Premaľovala som veľkú starožitnú komodu v obývačke, stoličku a dokonca aj košík. V pláne mám toho ešte veľa. Prvý na rade je v pláne starý drevený klavír z môjho detstva. Ďakujem Jarke a Peťovi za profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup.

"Kurz ktorý som absolvovala, ma posunul o "level vyššie"

Evka Smolková

Už dlhší čas pri opakujúcich návštevách kúzelného obchodíka Verchiel kreativ som obdivovala upravený nábytok a dekoratívne predmety pomocou kriedových farieb Annie Sloan. Upútala ma ich široká farebná paleta, to že sú ekologické a možnosť využitia na rôzne povrchy. Pokusne som si po zakúpení dvoch farieb a vosku "pretvorila" starý chlebník a s výsledkom som bola veľmi spokojná. To naštartovalo moju zvedavosť a snahu dozvedieť sa o využití farieb viac a naučiť sa použiť ich pri rôznych technikách. Preto som bez váhania využila ponuku absolvovať kurz, kde som sa mnoho naučila nielen o farbách, ich kombinácii - aby navzájom ladili, ale mala som možnosť pod odborným dohľadom vyskúšať, ako sa s farbami a voskami pracuje. Naučila som sa na pripravenej pracovnej doske vytvoriť s použitím rôznych techník efekt od hladkého jemného matného vzhľadu po ošúchaný patinovaný a štruktúrovaný vzhľad. Kurz dotvárala priateľská, ba až rodinná atmosféra a hlavne snaha školiteľa Petra odovzdať čo najviac informácií pri práci s farbami. Pracovalo sa mi príjemne a s výsledkom som bola nadmieru spokojná. Určite získané vedomosti a zručnosti počas kurzu sa budem snažiť rozširovať a využívať pri mojom tvorení, pretože kurz, ktorý som absolvovala, ma posunul o "level vyššie". Zostáva mi len vyjadriť veľkú vďaku Jarke a Petrovi za úžasné chvíle prežité počas kurzu v ich útulnej dielničke. Ostávam s pozdravom a prianím všetkého dobrého

"Bol u mňa brat a povedal, jej ty máš novu dlažbu a kto ti ju rezal?"

Monika Macayová

Z premaľovanej dlažby sa teším, priznám sa, mala som trošku obavu, ale som veľmi spokojná. Bol u mňa brat a povedal, jej ty máš novu dlažbu a kto ti ju rezal? A ja že som ju len premaľovala, fakt je v skutočnosti veľmi pekná. Premaľovala som aj kuchynskú linku. Teraz sa pustím do rámov od obrazov. Odporúčam absolvovať workshop, každý workshop je úžasný, plný informácií, rád, dobrej nálady, príjemné prostredie ..... odporúčam... spojené príjemné s užitočným...

" Ďakujem, že som Vás spoznala Jarka a Peter."

Erika Čajková

Objavila som web stránku verchielkreativ.sk a túto som si podrobne preštudovala. Neváhala som ani chvíľku a hneď som zavolala na telefónne číslo, ktoré tam bolo uvedené. Bola som veľmi milo prekvapená, že mi vyšli v ústrety a kurz som mohla absolvovať do týždňa. Pri vstupe do obchodíka, kde na Vás pozerajú tie krásne kreatívne kúsky, pomaľované srdiečka, poličky, stolíky, stolčeky- bola som z toho nadšená. V tomto príjemnom obchodíku ma čakali milé osôbky Jarka a Peter, ktorý si so mnou hneď potykali a tam mohol náš workshop začať. Počas skoro troch hodín mi Peter vysvetlil o čom sú zázračné farby Annie Sloan a naučil ma s nimi maľovať. Po skončení kurzu som si domov odniesla svoju namaľovanú dosku a tašku rôznych farieb a štetcov, ktoré som si u nich zakúpila. Už cestou domov som rozmýšľala do čoho sa ja hneď pustím, čo všetko budem týmito farbami maľovať. Moje prvé pokusy boli naozaj vydarené : premaľovala som starú stoličku, drevenú krabičku, šperkovnicu, veľkú komódu.... Bola som so svojim výsledkom spokojná nielen ja ale aj moja rodina . Plánov mám naozaj veľa, čo sa týka tvorenia a ďalšieho maľovania, je to pre mňa čas relaxu a oddych. Už len ten čas si nájsť. Plánujem určite absolvovať este ich dalšie kurzy, aby som sa naučila ďalšie techniky. Vrelo odporúčam každému, koho zaujíma kreativne tvorenie, maľovanie, prefarbovalie, prerábky.... Ako darček určite vhodné zakúpenie workshopu, farieb Annie Sloan, štetcov, šablón..... Ďakujem, že som Vás spoznala Jarka a Peter.

"Bol som veľmi prekvapený, aké je to jednoduché
a zároveň aký výsledok sa dá docieliť"

Róbert Suja

Boli sme pozvaný na školenie s farbami Annie Sloan a bol som veľmi prekvapený, aké je to jednoduché a zároveň aký výsledok sa dá docieliť. Máme doma jednu poličku, ktorú si ideme premaľovať týmito farbami.

"Bolo prekvapujúce, aké rôzne povrchy sa dajú vytvoriť týmito farbami."

Lucka Adamcová

Pre mňa osobne bolo veľmi príjemné pracovať s farbami Annie Sloan. Na kurze sme maľovali takú dosku štyrmi rôznymi spôsobmi a bolo prekvapujúce, aké rôzne povrchy sa dajú vytvoriť týmito farbami.

A čo vy ? Už vás napadá čo premaľovať?

S dizajnérskou kriedovou farbou Annie Sloan.