Začíname maľovať s kriedovou farbou Annie Sloan

4 jednoduché, ZÁKLADNÉ techniky dekoračného maľovania nábytku, interiéru ktoré musí každý poznať, aby mohol sám ľahko vytvoriť originálne bývanie podľa svojich predstáv. 

Ako začať a čo budeš potrebovať.

Chceš zmeniť nábytok, vytvoriť si vysnívané bývanie ?
Neváhaj a pusť sa do toho !!!
TIP ako vytvoriť pekný, príjemný a originálny interiér bez veľkej námahy a vysokých nákladov za nový nábytok, kuchynskú linku... Dokáže to každý, je to tvorivé, zábavné odreagovanie. Nenechaj to na náhodu a stiahni si 4 stránkový e-bok ako začať maľovať s kriedovou farbou Annie Sloan.

Stlačením tlačítka " súhlasím ...", súhlasíte s tým, že vám pošlem na vložený e-mail EBOOK " Začínáme s Annie Sloan" zdarma ako odberateľovi mojich e-mailov so zaujímavým obsahom s oblasti dekoračného maľovania nábytku, interiéru. Na e-maily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne ( obsah e-mailov rady, inšpirácie ) a pokiaľ natrafím na zaujímavú tvorbu niekoho ďalšieho, rád vám dám aj o jeho práci vedieť. Pokiaľ už nebudete chcieť e-maily ďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať cez odhlasovací odkaz v každej správe. Vaše údaje bude spravovať mája firma Peter Mužila (IČO: 41845137) podľa týchto zásad spracovania osobných údajov.