Získaj informácie a hodnotné skúsenosti

ako urobiť zmenu v interiéri a tak vytvoriť svoje originálne bývanie . Tento jednoduchý spôsob je vhodný pre každého - kto chce upravovať, recyklovať svoje bývanie až po profesionála v oblasti interiérového dizajnu a úprav nábytku.

Maľovanie s Chalk Paint™ je veľmi jednoduchá zábava, odreagovanie a výsledok je očarujúci. 

- Na vytvorenie príjemného bývania môžeš vychádzať z toho čo už doma máš.
- Zvládneš jednoduchý spôsob vytvárania interiérového dizajnu, ktorý používanú profesionálny dizajnéri aj tvorivý amatéri po celom svete.
- Spoznáš rýchlu prácu s dekoračnou kriedovou farbou Annie Sloan.
- Toto tvorenie bez veľkej námahy zvládne každý, NETREBA ODSTRAŇOVAŤ pôvodný náter.
- Príjemná “práca“ bez zápachu z farieb a škodlivých riedidiel. Tvorivá zábava pre celú rodinu, priateľov aj deti.
- e-mailom ti budem posielať základné informácie, tipy, inšpirácie a rady ako s dekoratívnou kriedovou farbou pracovať.

Máš pochybnosti či to ZVLÁDNEŠ, chceš praktické skúsenosti?

Využi túto príležitosť a dohodni si WORKSHOP ZÁKLADNÉ TECHNIKY  Annie Sloan
len za  60€.
- počas 4 - 5 hodín ťa krok za krokom naučíme základy maľovania nábytku kriedovou farbou Annie Sloan
- na konci kurzu budeš vedieť sama ( sám ) maľovať a vytvárať svoje jedinečné bývanie kriedovou farbou Annie Sloan
- odhalíme ti, ako si pomôcť pri výbere kriedovej farby chalk paint Annie Sloan ( ideálna farba na nábytok ).
- budeš môcť vyskúšať chalk paint farbu zo základnej palety 36 chalk paint farieb Annie Sloan
všetko si hneď odskúšaš na cvičnej doske, ktorá ti ostane
- kurz je aj pre úplných začiatočníkov
-schopnosť maľovať nábytok či bytové doplnky, ktoré očaria nielen tvoju rodinu, ale aj priateľov ti ostane prakticky “navždy.” Bývanie ktoré vytvoríš, nábytok či ostatné doplnky ktoré namaľuješ kriedovou farbou Annie Sloan budú tešiť celú tvoju rodinu a očaria všetkých priateľov.
- Získaš veľa hodnotných informácii a istotu, že každé tvoje dielo sa podarí. Ušetríš čas aj peniaze za nákup materiálu a chybné pokusy.
- Workshkop v príjemnom rodinnom prostredí, tvorivá zábava, odreagovanie a drobné občerstvenie.

100 % garancia.

Ak  prídeš na workshop  a zistíš, že ti to nič nedalo, neprinieslo žiadny úžitok, tak ti vrátime všetky peniaze do posledného centu.
Stačí len, že prídeš za nami alebo napíšete e-mail a my ti do 30 dní od skončenia kurzu bez akýchkoľvek zbytočných otázok vrátime celú investíciu do kurzu.

AKO ZÍSKAŠ tento  VÝHODNÝ základný kurz?

1 - kurz si môžeš kúpiť , klikni TU.
2 - napíš na e-mail, ( info@verchielkreativ.sk ) čo ťa zaujíma napíšeme ti odpoveď, alebo ti Jarka zavolá a všetko ti vysvetlí a dohodne termín a čas tvojho kurzu.
3 - v prípade nejasností ma neváhaj kontaktovať.
Pri telefóne bude Jarka č.t:0944291211.
Ulož si v mobile naše č.telefónu aby si vedel kto ti v prípade nutnosti telefonuje.

Aká by bola investícia do tvojho nového bývania, koľko námahy, zháňania a času ti to zaberie?
A stále tomu niečo chýba?
Tvoj dotyk, tvoja energia.
Je cítiť tú jedinečnosť, originalitu? Proste je to tvoje dielo.

Tento workshop je pre teba, ak chceš  zladiť svoje bývanie. Premaľovať interiér drevený nábytok, texti, keramiku, sko, tehlu, betónovú podlahu, dlažbu, kovové doplnky, steny a tak dať svojej domácnosti jedinečný vzhľad. Nechceš míňať desiatky, stovky eur nákupom stále nových nábytkov a dekoračných doplnkov v obchodoch alebo platiť dizajnéra. Chceš sa zabaviť, odreagovať niečo nové naučiť a získať veľa hodnotných informácii.

Workshop je určený pre všetkých, ktorím  záleží na prostredí v ktorom trávia svoj voľný čas.

Tento workshop je určený pre tých, ktorí chcú vniesť do svojho bývania svoju osobnosť, tvorivo sa prejaviť ( bez ohľadu na to či si skúsený aranžér, alebo si ešte nič nenafarbil, či už máš komletne zariadenú domácnosť, alebo sa chystáš na jej vybavenie či premenu.

Tento workshop je určený pre všetkých bez ohľadu na štýl bývania, bez ohľadu či máš moderný nábytok, alebo máš nádherné kúsky po babičke a chceš ich zachrániť či vdýchnuť im nový život.

Tento workshop je pre teba, ak chceš ušetriť čas, vyhnúť sa nezdarom a finančným stratám pri pokusoch s maľovaním.

Tento workshop je pre teba, ak cítiš potrebu tvoriť a nenašla (nenašiel ) si odvahu, máš obavu že to nezvládneš, alebo sa nevieš rozhodnúť či je vhodné investovať peniaze do nákupu týchto kvalitných kriedových farieb, štetcov Annie Sloan.

Tento workshop je pre teba, lebo chceš vytvoriť jedinečné bývanie vo svojom štýle, vo svojich farbách. Teší ťa pozornosť, pochvala priateľov.

Tento workshop je určený aj pre tých ktorí chcú mať štýlovú chalupu.

 Ak si sa našli v tejto skupine, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získaj miesto na workshope. Tešíme sa na teba, budeme sa tvorivo zabávať.

Zuzka Vargová

Zuzka Vargová

Ku farbám Annie Sloan som sa dostala tak trochu okľukou. Moja kuchyňa je už v stave na výmenu. Niekoľko desiatok rokov stará, kúpili sme ju spolu s domom. Bez lesku, živej farby, nemoderná... Naozaj vymeniť? Toho dreva mi bolo ľúto. Tak som sa rozhodla renovovať. Šla som hľadať, veď pán Google vie všetko. A našla. Najlepšie recnzie- farby Annie Sloan. A bolo. Idem do toho, odkazy na stránku, návšteva obchodíku Jarky v Dolnom Kubíne, otázky, odpovede a termín kurzu bol na svete. Veľmi som sa naň tešila. Dala som si ho ako narodeninový darček! V ten deň som sa nemohla dočkať, aj som prišla skôr. Že hneď štetec do ruky a maľovať. No nie, najprv sme sa porozprávali, trošku teórie a- už to nebolo moje hŕ. Prvý ťah štetcom bol neistý. Ale hneď sa to rozplynulo, bola som nadšená, ako ľahko to ide. Akoby ma farba počúvala. Vyskúšala som si všelijaké techniky, výsledok bol prekvapivý- krásne krásne krásne! Už som sa videla, ako maľujem svoju linku! A ktoviečo využijem pri tom, pôvodne som chcela jednofarebne, teraz rozmýšľam nad rôznymi kombináciami. Chcem sa veľmi pekne poďakovať Jarke a Petrovi za ich ústretovosť a atmosféru, v ktorej sa kurzy uskutočňujú. Na začiatku sme si hneď potykali, a to pre mňa veľa znamenalo. Už sa teším na ďalšie stretnutie, čaká ma nákup farieb a všetkého k tomu. A v júni sa budem môcť- dúfam- pochváliť svojím novým dielom

Erika Miklášová

Tvorivá dielňa bola prekvapením od kamošky Ivky, takže som do poslednej chvíľky nevedela do čoho idem. Keďže som kreatívna dušička očaril ma už obchodík v Dolnom Kubíne, kde sme sa s Jarkou stretli. Po presune na miesto činu som nevedela, kde sa mám skôr pozrieť, nakoľko Jarkinu a Peťovu prácu vidno všade naokolo. Vkusne zariadený domček, pracovňa, výborné občerstvenie, dotvárali nezabudnuteľnú atmosféru. Musím hlavne pozitívne zhodnotiť Jarkinu profesionalitu počas kurzu, aj človek, ktorý sa prvýkrát stretol s farbami Annie Sloan, pod jej vedením má pocit, že je to hračka a určite to každého chytí. Je radosť pracovať s týmito farbami. Vôbec nezapáchajú, nekvápu, majú výbornú kryciu schopnosť. Už počas cesty domov sme premýšľali, čo všetko pretvoríme. Ďakujeme, odporúčame a verím, že k Vám ešte určite na nejaký kurz zavítame.

Júlka Miková

Na internete som našla kurzy maľovania nábytku na Orave, hneď som zavolala a dostala okamžitú pozitívnu odpoveď. Jarka bola veľmi príjemná a dohodli sme dátum absolvovania kurzu. Peter, ktorý kurz viedol bol precízny, všetko podrobne vysvetlil a ukázal ako pracovať s farbami. Je fajn vojsť do domu, kde to okolo vás dýcha ľuďmi, ktorí radi tvoria a skrášľujú svoj príbytok. Peťo robil kurz v podnetnom, príjemnom prostredí. Kurz doporučujem aj ostatným, ktorý radi pretvárajú svojimi rukami veci a dávajú im novy rozmer. Chcela som sa dozvedieť niečo pre mňa nove a rozvíjať moje tendencie maľovať a tvoriť a to sa aj podarilo. Teším sa na ďalšiu tvorivú činnosť.. S farbami Annie Sloan mam už absolvované svoje prvotiny a som nadšená..

Ľubka Ďaďová

Už dávno som pokukovala po spôsoboch skrášlenia môjho nábytku zo starožitníctva, prípadne z IKEA, aby som im vdýchla trošku viac života a nápadu. O kurze som sa dozvedela zo sociálnej siete. Neváhala som ani chvíľku. Na kurze bola skvelá domáca pohodová atmosféra. Jarka a Peťo sú veľmi empatickí, pozitívni, kreatívni a v oblasti veľmi skúsení ľudia. O mojej spokojnosti hovorí aj to, že kurz som u nich absolvovala hneď dvakrát, základný a pokročilý. Kurz mi dal veľmi veľa. Za pár hodín sme prešli veľa techník. Doma sa mi potom už pracovalo veľmi dobre. Akurát mám jediný problém, neviem, aký odtieň farby si mám na aký nábytok vybrať. S farbou sa pracuje super, je vytvorená na „prácu doma“, ľahko sa umýva z oblečenia, rúk, aj dlážky. Dá sa nanášať hustá, aj riedka. Premaľovala som veľkú starožitnú komodu v obývačke, stoličku a dokonca aj košík. V pláne mám toho ešte veľa. Prvý na rade je v pláne starý drevený klavír z môjho detstva. Ďakujem Jarke a Peťovi za profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup.

Čo môžeš urobiť.

KROK 1:

Ak chceš dostávať zdarma inšpirácie, nápady, klikni na tlačítko "Páči sa mi to" a pridaj si nás na Facebooku.

KROK 2:

Pridaj sa do Facebook skupiny, kde si priatelia dekoratívneho maľovania kriedoou farbou Annie Sloan navzájom radia, inšpirujú a prezentujú svoje dielka  (je to zdarma):

Stlač tlačítko nižšie odpovedz na dve jednoduché otázky a pridaj sa do skupiny Tvorivá dielňa Verchiel kreativ :